![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11795197
*
nr 1179 5197
Spegel
Valnöt, 117x57
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 april 2018
kl 20:05:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 12:30:22
1
150 kr
23/4 16:59:40
2
150 kr
23/4 16:59:40
1
150 kr (Budbetjänt)
23/4 17:30:49
1
200 kr
23/4 19:38:44
3
400 kr
23/4 19:49:03
1
300 kr
23/4 19:49:03
3
350 kr (Budbetjänt)
23/4 19:49:37
1
400 kr
23/4 19:49:37
3
400 kr (Budbetjänt)
23/4 19:49:57
1
450 kr
23/4 19:50:56
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar valnöt
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1179 5197
Spegel
Valnöt, 117x57
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 april 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/4 12:30:22 | 1 | 150 kr |
23/4 16:59:40 | 2 | 150 kr |
23/4 16:59:40 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
23/4 17:30:49 | 1 | 200 kr |
23/4 19:38:44 | 3 | 400 kr |
23/4 19:49:03 | 1 | 300 kr |
23/4 19:49:03 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
23/4 19:49:37 | 1 | 400 kr |
23/4 19:49:37 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
23/4 19:49:57 | 1 | 450 kr |
23/4 19:50:56 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar valnöt
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53